947
Joonestaja/ Projekteerija SolidWorksi kogemusega
Avolux OÜ
Avolux OÜ
Avolux OÜ

Avolux OÜ

Ootused:

Seoses töömahu kasvamisega ning uue programmi juurutamisega ettevõttes, ootame oma meeskonda joonestajat-projekteerijat, kelle ülesanneteks on toetada tootmis- ning projektijuhti jooniste / tööjooniste koostamisega.
Ettevõtte tootmisalaks on metallmööbel ning erinevad metalldetailid.
Eelkõige peame vajalikuks soovi teha korrektselt tööd, kiirelt ning vajadusel õppida, kuid loomulikult tuleb kasuks erialane kõrg- või kutseharidus .
SolidWorksi kasutamise kogemus.
AutoCad, Fusion360 kasutamisoskus. (STEP file, dxf, dwg) ,2D, 3D.
Tehniline taip, analüütilisus, jooniste lugemise oskus.
Kohusetundlikkus, täpsus, ausus. Hea suhtlemisoskus.
Loogiline mõtlemine, kontsentreerumisvõime, koostöövalmidus, iseseisvus, otsustamisvõime, vastutustunne, stressitaluvus, täpsus, korrektsus, innovaatilisus, hea ajaplaneerimise oskus.
Vajalik eelnev töökogemus tootmisvaldkonnas

Tööülesannete kirjeldus

Peamised tööülesanded:
*joonestamine Solidworksi programmis.
*toetada tootmisjuhti, projektijuhti ning müügijuhti jooniste / tööjooniste koostamisega.
*tellija/arhitekti eskiiside järgi tööjooniste koostamine tootmisesse (torulaser, saekava, lehelaser, lõikefailid jms).
Vajadusel pakkumise faasis tellija jooniste läbitöötamine, materjali mahtude kokkuvõtmine.
Tootmisfaasis tootmis-, tellimus- ja allhankejoonised

Muud toetavad tegevused joonistega

Omalt poolt pakume

*Stabiilset lepingulist töösuhet
*põnevat ja väljakutseid pakkuvat tööd kasvavas ettevõttes
*Konkurentsivõimelist palka
*sporditoetust
*Mõnusat töökollektiivi
*Kaasaegseid töövahendeid
*Kollektiivpuhkus suve/talvel
Hourly gross salaryGross/hFrom  € 11

Additional information:  Spordikompensatsioon, autokompensatsioon.

Location

    Tallinn, Harjumaa, Estonia
    Gaasi 6a, Tallinn
  • Remote work opportunity

Time of work

  • Full-time
  • Part-time
  • Flexible schedule

Skills

 Arvutite Tarkvara Planeerimine Algatusvõimelisus Suhtlemisoskus Arvuti kasutamine Tehniline taiplikkus Meeskonnatöö Tootearendus Pingetaluvus MS Excel Analüüsivõime AutoCAD Fusion360

Languages

  •  English
  •  Estonian
Contact person
Jaanika Liivas
+3725282508
Avolux OÜ on 2007 aastal asutatud Eesti ettevõte, mille tegevusalaks on mitmesuguste metalltoodete ja metallmööbli tootmine vastavalt tellija soovile.
Alates 2018 pakume ka pulbervärvimise teenust.

Company websitehttps://avolux.ee/et/

Similar job ads:

Konstruktor
Metsi Eesti OÜ
Tallinn
€ 2800
Deadline: 19.05.2024
Masinaehituse tehnoloog
Barona Eesti OÜ
Harjumaa
€ 2350 – 2900
Deadline: 16.06.2024
Projekteerija
Azortum OÜ
Tallinn

Deadline: 06.06.2024