285
Restorani klienditeenindaja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Another Toothpicks OÜ

Tööülesanded

Meie Dylan Ülemiste lõunarestoranis serveeritakse omatehtud ja maitsvat sooja buffeed. Lisaks on meil sama katuse all lai salatibuffee ja TLB Grill, kus serveeritakse käsitööburgereid ja lisandeid. Pakume Ülemiste City piirkonnas ka cateringi teenust, igas suuruses koosolekuruumidesse ja üritustele!

Otsime oma meeskonda kogenud ja ägedat restorani klienditeenindajat!
Töö algab koheselt / kokkuleppel

Tööülesanded:
- Kvaliteetse teeninduse tagamine
- Sotsiaalmeedia haldamine vastavalt ettevõtte standarditele
- Igapäevane koostöö köögiga
- Konverentsisaalides ruumide ettevalmistus ja teenindamine
- Koostöö tööandjaga/otsese juhiga
- Ressursside efektiivse kasutamise tagamine

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik

Muud nõuded

Ootused kandidaadile:
- Varasem kogemus toitlustuses
- Analüüsimis- ja planeerimis oskus
- Paindlikust, korrektsust ja pingetaluvust
- Positiivsust ja usaldusväärsust

Omalt poolt pakume

- Kaasaegset töökeskkonda, mida saate koos meiega arendada
- Reeglina päevatöö, millel on kena väljakutse isegi kogenumale tüübile
- Konkurentsivõimelist töötasu (töötasu kokkuleppel)

Soupsteri väärtused:
Mõnus suhtumine töösse
Pidev edasiarenemine
Hoolivus
www.soupster.com

Kandideerimise info

Tähtaeg: 19.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 6

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Täistööaeg vahetustega
Kontaktisik
Töötukassa klient
+37253403588
Soupster Family on Helsingis ja Soome pealinnapiirkonnas tegutsev restoraniperekond. Meie pere koosneb erinevatest restoranidest, baaridest, peoruumidest, cateringist ja konsultatsioonidest. Meie Dylan Ülemiste lõunarestoranis serveeritakse omatehtud ja maitsvat sooja buffeed. Lisaks on meil sama katuse all lai salatibuffee ja TLB Grill, kus serveeritakse käsitööburgereid ja lisandeid. Pakume Ülemiste City piirkonnas ka cateringi teenust, igas suuruses koosolekuruumidesse ja üritustele!

Ettevõtte kodulehthttps://www.dylan.fi/ulemiste