138
Abikokk
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Valga valla majanduskeskus otsib oma suurkööki kogenud ja pühendunud abikokka, kelle peamiseks ülesandeks on kooli ja lasteaedade toitlustuse tagamiseks kokkade abistamine.

Tööandja nimi

Valga valla majanduskeskus

Tööülesanded

Peamised tööülesanded:
• Toiduvalmistamine vastavalt menüüle ja toiduhügieeni standarditele.
• Köögi korrashoid ja puhtuse tagamine vastavalt kehtestatud normidele.
• Tooraine ja inventari haldamine ning tellimuste vastuvõtt ning ladustamine vastavalt nõuetele.
• Koostöö teiste köögi töötajatega ning vajadusel abi osutamine teistes tööülesannetes.

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik

Muud nõuded

Hea stressitaluvus
Huumorisoone olemasolu
Võime kohaneda ja areneda

Omalt poolt pakume

Pakume:
• Stabiilset töökohta ja töötasu kuni 1200€.
• Professionaalset meeskonda ja toetavat töökeskkonda.
• Võimalust osaleda koolitustel ja enesearendamisel.

Kandideerimise info

Kui tunned, et oled sobiv kandidaat ja soovid panustada Valga valla laste ja noorte tervisliku toitumise tagamisse, siis ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja hiljemalt 10.06.24 e-posti aadressil majanduskeskus@valga.ee märgusõnaga "abikokk". Lisainfo saamiseks või küsimuste korral võtke palun ühendust numbril 5349 7399. Ootame Sind meie meeskonda!

Tähtaeg: 10.06.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес. Вплоть до € 1200

Место работы

    Valga, Valgamaa, Эстония
    Valga maakond, Valga vald, Valga linn

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Cristo Kahro
5349 7399

Похожие объявления о вакансиях

Assistent (ajutiselt äraoleva töötaja asendaja)
Advokaadibüroo LEVIN
Tallinn
€ 1400
Срок: 26.05.2024
Matemaatikaõpetaja (osaline koormus)
Viimsi Kool
Viimsi

Срок: 30.05.2024
Workplace Experience Specialist
Bolt
Tallinn

Срок: 13.06.2024