1211
Müügiassistent
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Rahvusvaheline müügiassistent AI ettevõttes

Tööandja nimi

Ampwise Estonia OÜ

Tööülesanded

TÖÖ KIRJELDUS:
Ambitsioonika ja motiveeritud rahvusvahelise müügiassistendi ülesandeks on toetada igapäevast müügiprotsessi järgmiste tegevustega:

- E-kirjadele vastamine ja klientide küsimustele operatiivselt vastuste leidmine
- Klientide tellimuste käsitlemine, tellimuse kinnituste saatmine, lähetuste ja arvete koostamine (ERP tarkvara kasutamise oskus)
- Ostutellimuste saatmine ja tarneaegade jälgimine ning uuendamine, ostuarvete sisestamine
- Logistika korraldamine tarnijatelt lattu ja edasi klientidele
- Hinnakirjade regulaarne uuendamine

Haridustase

üldkeskharidus

Nõutud keeleoskus

  • EN, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik
  • FR, kõne: B1, kiri: B1
  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik

Muud nõuded

OOTUSED SULLE:
- Hea suhtlemisoskus nii eesti kui ka inglise keeles (kirjalik ja suuline). Lisakeelte oskus (prantsuse, soome, saksa) on suureks plussiks.
- Eelnev kogemus rahvusvahelises müügis või klienditeeninduses.
- Iseseisev probleemilahendamise oskus.
- Tähelepanu detailidele.
- MS Office'i programmide kasutamise oskus (Excel).
- Positiivne suhtumine ja valmisolek õppida uusi asju.

Omalt poolt pakume

- Võimalust töötada kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes.
- Professionaalset ja toetavat meeskonda.
- Konkurentsivõimelist ning kasvavat töötasu.
- Võimalust töötada Tallinna kontoris kohapeal.
Pakume ka võimalust aeg-ajalt töötada kaugtööna, arvestades meie perekeskset töökeskkonda.

Kandideerimise info

Kui tunned, et oled valmis uuteks väljakutseteks vahvas meeskonnas, siis saada oma CV meile aadressile: evert.eero@ampwise.eu ja tutvustame sulle lähemalt meie ettevõtet.

Tähtaeg: 23.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1700 - 2000

Место работы

    Tallinn, Harjumaa, Эстония
    Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 160j

Тип работы

  • Полный рабочий день
Контактное лицо
Evert Eero
+3725535581
Ampwise on rahvusvaheline ettevõte, mis arendab elektrikomponentide vahendamise tarkvara. Pakume laias valikus tuntud brändide, nagu Siemens, ABB, Schneider jt, tooteid. Meie peamised kliendid on ettevõtted, kes tegelevad elektrikilpide ja automaatikasüsteemide ehitamisega erinevatele tööstus-, haigla- ja muudele ehitistele.

Вебсайт компанииhttp://www.ampwise.eu

Похожие объявления о вакансиях

Müügiagent
EKLT OÜ
Tallinn
€ 1500 – 4000
Срок: 15.06.2024
Juhiabi
Tallinna Kunstigümnaasium
Tallinn

Срок: 24.06.2024
Customer Experience Manager
Join UP! Baltics, SIA
Tallinn
€ 1600 – 1800
Срок: 09.06.2024