1254
Valga Vallavalitsus
Ruumiandmete spetsialist

Ootused kandidaadile

Ootused kandidaadile:
·        bakalaureusekraad seotud valdkonnas (geograafia, geoinformaatika, ruumianalüüs jne);
·        töökogemus ruumiandmete analüüsimisel ja kasutamisel;
·        hea arusaam GIS (geograafiliste infosüsteemide) tarkvarast ja tööriistadest (nt ArcGIS, QGIS);
·        suurepärased analüütilised ja probleemilahendusoskused;
·        töövahendina kasutatavate veebirakenduste loomine ja koordineerimine;
·        võime töötada iseseisvalt ja osaleda meeskonnatöös;
·        hea suhtlemisoskus eesti ja vajadusel inglise keeles.

Kasuks tuleb:
·        magistrikraad seotud valdkonnas;
·        töökogemus avalikus sektoris või selle valdkonnas;
·        programmeerimisoskus (nt Python, R);
·        kogemus ruumiandmete visualiseerimise ja avaliku sektori teenuste arendamisega.

Tööülesannete kirjeldus

Otsime motiveeritud ja kvalifitseeritud ruumiandmete spetsialisti, kes aitaks meil paremini kasutada geograafilist teavet, mis on vajalik avaliku sektori teenuste toetamiseks. Teie ülesandeks on koguda, analüüsida ja hallata ruumiandmeid, rakendades neid erinevate avalike teenuste parendamiseks ja ruumiliste probleemide lahendamiseks.

Peamised tööülesanded:
·        ruumiandmete kogumine, haldamine, kaardistamine;
·        geopõhiste analüüside läbiviimine avalike teenuste parendamiseks;
·        osalemine ruumiandmete strateegiate ja poliitikate väljatöötamisel;
·        tehniline tugi erinevatele ametnikele ruumiandmete kasutamisel;
·        koostöö teiste asutuste ja partneritega ruumiandmete valdkonnas.

Omalt poolt pakume

·        huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
·        arenguvõimalusi ja koolitusi;
·        stabiilset töökohta ja motiveerivat töökeskkonda;
·       lisahüvesid.

Täiendav informatsioon: ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre, tel 5348 7880, e-post Urmas.Moldre@valga.ee.

Kui olete huvitatud sellest põnevast võimalusest panustada avaliku sektori teenuste parendamisse ruumiandmete spetsialisti rollis, palume Teil sooviavaldus, CV, motivatsioonikiri ja haridust tõendavate dokumentide koopiad, nõusolek kandidaadi taustakontrolliks ning muud dokumendid, mida peate vajalikuks, esitada hiljemalt 5. aprilliks 2024 e-posti aadressile valga@valga.ee.

BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1500

Asukoht

    Valga, Valgamaa, Eesti
    Puiestee 8, 68203 Valga

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 IKT kogemus andmebaaside tundmine töökogemus

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Heldi Kaares
5348 9118

Ettevõtte kodulehthttp://www.valga.ee