1716
Kendra OÜ
Puhastusteenindaja (õhtune osaline tööaeg)
Kendra OÜ
Kendra OÜ

Kendra OÜ

Ootused kandidaadile

Ootame meeskonda pika-ajalise koostöösooviga töötajat, kes on:
- hoolikas ja täpne;
- kohuse- ja vastutustundlik;
- pedantne puhtuse suhtes.

Tööülesannete kirjeldus

Tööaeg E-R alates 17.00 aega kulub ca 3-3,5h
Peamised tööülesanded:
  • Tootmispinna põranda kuivpuhastus, vajadusel tolmuimejaga;
  • Põrandapinna puhastamine kuivpühkimisharjaga juurdepääsetavatest kohtadest;
  • Rennide puhastamine;
  • Valamute puhastamine, hügieenitarvikute panemine ja hoidikute puhastamine;
  • Prügikastide tühjendamine;
  • Torude, lülitite jms pindade puhastamine.

Omalt poolt pakume

- puhastusteenindaja esmast väljaõpet ja juhendamist;
- kaasaegseid töövahendeid;
- toredat meeskonda
- lisateenimise võimalust.
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tartu, Tartumaa, Eesti

Tööaeg

  • Osaline tööaeg
Kontaktisik
Kendra puhastusteenused juhiabi
58230411
Kendra on puhtust ja korda armastav ettevõte, kes pakub puhastusteenust nii Tartus kui Tallinnas ning annab tööd üle 90 inimesele.
Oleme tegutsenud puhastusteenuste pakkujana 2006 aastast, põhitegevuseks on regulaarsete koristusteenuste pakkumine ja eripuhastustööde osutamine era- ja äriklientidele.

Ettevõtte kodulehthttp://www.kendra.ee