904
Eesti Kunstiakadeemia
Teaduskoordinaator

Eesti Kunstiakadeemia kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituut (KVI) otsib oma meeskonda teaduskoordinaatorit.

Teaduskoordinaatori peamiseks ülesandeks on instituudi teadustegevuse korraldamine ja info vahendamine.

Peamised tööülesanded:

  • teadusürituste, seminaride jm organiseerimine;
  • KVI teadustöö toetamine, sh dokumendihaldus, taotluste ja aruannete koostamine;
  • KVI kesksete teadus- ja õppepublikatsioonide väljaandmise korraldamine;
  • KVI arhiivi, metodoloogilise fondi ja raamatukogu korrashoid;
  • teadustööga seonduv koostöö ja infovahetus teiste struktuuriüksuste ja asutustega;
  • isikutele ja avalikkusele KVI tegevusest info vahendamine, sh kodulehekülje haldamine;
  • külalislektorite ja -teadurite vastuvõtt.

Ootused kandidaadile:

  • magistrikraad, soovitavalt kunstide ja humanitaaria valdkonnas;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus;
  • teadmised asjaajamisest ja projektijuhtimisest;
  • kõrgharidust ja teadustegevust reguleerivate õigusaktide tundmine;
  • algatusvõime ja loovus uute lahenduste väljatöötamisel ning elluviimisel.

Meie pakume:

  • eneseteostust, huvitavat ja mitmekesist tööd jõudsalt arenevas Eesti suurimas elukestva kunsti-, disaini- ja arhitektuuriõppe ülikoolis, mille rohkelt pärjatud õppehoone asub Tallinna kiiremini arenevas piirkonnas Kalamajas;
  • 35-päevast põhipuhkust, talvist lisapuhkust jõulude ja uusaasta vahelisel nädalal, lühendatud tööaega suvel;
  • 3 tasustatud tervisepäeva;
  • sporditoetust läbi Stebby keskkonna;
  • toredaid ühisüritusi;
  • võimalust külastada EKA avatud loenguid;
  • rahvusvahelisi koolitusi ja enesetäiendamist.

Kandideerimiseks palun saatke CV ja lühike motivatsioonikiri läbi CV-online'i või aadressile personal@artun.ee hiljemalt 1. aprilliks 2024.

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Põhja pst 7

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 Suhtlemisoskus Algatusvõimelisus Arvuti kasutamine meeskonnatöö

Keeled

  •  Inglise
Kontaktisik
Cätly Heinpõld
Eesti Kunstiakadeemia on Eesti ainus arhitektuuri-, disaini-, kunsti- ja kunstikultuurialast kõrgharidust andev avalik-õiguslik ülikool, mis on tegutsenud 1914. aastast.

Ettevõtte kodulehthttp://www.artun.ee