351
Rakvere Ametikool
Keevituseriala õpetaja

Tööülesanded

  • Õppeprotsessi planeerimine, juhtimine ja korraldamine
  • Teooria ja praktikatundide läbiviimine
  • Õpilaste juhendamine, nende arengu ja motivatsiooni toetamine
  • Õppeprotsessi analüüsimine ja hindamine ning tagasiside andmine
  • Õppekava täitmine ja õppekvaliteedi tagamine

Nõudmised kandidaadile

  • Kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus
  • Keevitaja ja/või keevituse tehnoloogi töökogemus tootmisettevõttes
  • Eesti keele oskus C1 tasemel
  • Jooniste lugemise oskus
  • Oskus analüüsida
  • Oskus kasutada arvutit ja muid tehnoloogilisi vahendeid õppe läbiviimisel
  • Valmisolek ja motivatsioon töötada meeskonnas
  • Pingetaluvus ning valmisolek töötada noortega

Kasuks tuleb

  • Keevitaja kutsetunnistus, vähemalt tase 4
  • Erialased sertifikaadid
  • Varasem juhendamise kogemus
  • Pedagoogiline haridus

Omalt poolt pakume

  • Meie trumbiks on meie inimesed! Toetavad ja sõbralikud kolleegid on päriselt ka olemas!
  • Toetame loomingulisi ideid ja uuenduslikke lahendusi
  • Toetame õppimist ja enesearendamist
  •  Igale alustavale õpetajale anname esimeseks õppeaastaks hea teekaaslasena kaasa kolleegist mentori
  • Suurepärane töökeskkond
  • Meie kultuur põhineb austusel, avatusel ja kaasamisel, kus Sinu häält võetakse kuulda
  • Pakume 3 tasustatud tervisepäeva aastas, tasuta sportimisvõimalusi, ühisüritusi, tervise edendamise kulude hüvitamist, 56 päeva puhkust

Lisainformatsioon

Töö tegemise kohad on Rakvere ja Väike-Maarja
Koos CV-ga tuleb esitada kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad.
Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.
BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1803

Asukoht

    Rakvere, Lääne-Virumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg

Oskused

 Lastega töötamine meeskonnatöö õpetamine Arvuti kasutamine Suhtlemisoskus Pingetaluvus õppimisvõime

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Kuno Rooba
56495436
Suurim kutseõppeasutus Lääne-Virumaal. Uus ja kaasaegne õppekompleks. Ametikoolis toimub kutseõpe nii põhikooli- kui gümnaasiumi lõpetanutele. Suures mahus korraldame täiendusõppe kursusi täiskasvanutele. Septembrist 2020 lisandus mittestatsionaarne üldharidusõpe. Mitmekülgse erialavalikuga. Koolil olemas uus ja kaasaegne õpilaskodu.

Ettevõtte kodulehthttp://www.rak.ee