385
Mehhatroonik
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

ECOBIRCH AS

Tööülesanded

• automaatika- ja elektrisüsteemide korrashoid, ennetav hooldus ja remont. Süsteemirikete ja vigade otsimine ning kõrvaldamine
• tootmisliinide töö efektiivsemaks muutmine ja nende automatiseeritustaseme tõstmine
• töö erinevate tootjate kontrolleritega ja sagedusmuunduritega (Siemens, Mitsubishi, Lenze, Omron, Yaskawa, SEW)

Nõutud keeleoskus

  • EN, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik

Muud nõuded

Ootused kandidaadile
• baasteadmised elektrist ja automaatikast, elektri- ja automaatikaskeemide lugemise oskust või tõsist tahtmist seda õppida
• võiks omada automaatiku või mehhatrooniku alast eriharidust
• praktilise töö kogemust seadmete hoolduse ja remondi alal
• oskad töötada iseseisvalt aga sul on hea suhtlemisoskus ja koostöötahe
• inglise keele oskus erialase info mõistmise tasemel
• huvi tehnika, tehniliste lahenduste ja uute tehnoloogiate vastu

Omalt poolt pakume

• stabiilset töökohta edukas ettevõttes
• hoolivat töökeskkonda; väikest, kuid kokkuhoidvat ja toetavat hooldusmeeskonda
• võimalust õppida ning kogemusi omandada läbi reaalse töö
• konkurentsivõimelist töötasu
• sportimise ja vabaaja veetmise võimalust

Kandideerimise info

Tähtaeg: 19.04.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Pärnu, Pärnumaa, Eesti
    Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Niidu tn 11

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Täistööaeg vahetustega
Kontaktisik
Aire Ojala
58667135
Ecobirch AS on 2002. aastal asutatud eestimaisel kapitalil põhinev moodne puidutööstus, mille keskmeks on liimkilbivabrik Pärnus, kus toodame kase- ja männiliimkilpe mööblitööstusele ja ehitusmaterjali müügikettidele üle maailma. Pärnu tootmises töötab 110 oma ala spetsialisti.