3660
Müügispetsialist
Nutiklaas OÜ

Ootused kandidaadile

Ootame sind oma meeskonnaga liituma, kui:
- sul on varasem müügikogemus, sealhulgas hinnapakkumiste ja lepingute koostamise oskus;
- oled hea suhtleja, ambitsioonikas ja tulemustele orienteeritud, mõistad, et edukas müük tähendab rohkemat kui jah, ning ka ei on müügiprotsessis potentsiaalne võimalus;
- suudad töötada iseseisvalt püstitatud eesmärkide nimel, samas oled hea meeskonnamängija;
- oskad küsida, vastu võtta ja anda tagasisidet, et tagada tooteja teenuste areng ning seeläbi panustada ettevõtte arengusse;
- valdad suurepäraselt eesti keelt nii kõnes kui kirjas ning lisaks inglise või vene keelt;
- omad varasemat kogemust või piisavalt algteadmisi ehitus- või elektrivaldkonnas, et pakkuda klientidele professionaalset tehnilist tuge ja nõustamist.

Tööülesannete kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded:
- uute kliendikontaktide leidmine ja sissetulnud päringute teenindamine, klientidega suhtlemine nii kirja- kui telefoniteel;
- toodete tutvustamine ja konsultatsioon, kliendi vajaduste kaardistamine, tagasiside kogumine ja analüüsimine eesmärgiga anda vajalik sisend teistele meeskonnaliikmetele, et parendada müügiprotsesse ja pakutavat teenust;
- hinnapakkumiste, kliendilepingute koostamine ja sõlmimine;
- müügiarvete koostamine, sh tehniku visiidi, ettemaksu- ja lõpparvete koostamine ja haldamine.

Omalt poolt pakume

- konkurentsivõimelist töötasu, mis koosneb põhipalgast ja millele lisandub tulemustasu;
- tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi;
- ühisüritusi, uuendus- ja edumeelset kollektiivi;
- eneseteostamise võimalust ambitsioonikate plaanidega kasvavas ettevõttes;
- võimalust kaasa rääkida ja osaleda ettevõtte arengus;
- tööks vajaminevaid vahendeid;
- võimalust töötada osalise tööajaga ja teha kaugtööd.

Kasuks tuleb

- tehnilised teadmised ehitus- ja elektrivaldkonnas;
- kliendisegmendi tundmine ja olemasolevate probleemide tunnetamine aknakatete, kilede või teiste sarnaste lahenduste müügis või tootmises;
- täiendav keelteoskus, näiteks rootsi, soome või läti keele oskus suhtlustasemel;
- riigihangetel osalemise või toodete tutvustamise ja lepingute sõlmimise kogemus suurettevõtetega;
- Pipedrive'i ja Merit Aktiva programmide kasutamise oskus.

BrutokuupalkBruto kuus  € 1800 - 3000

Lisahüved: Spordikompensatsioon, Kütusekompensatsioon, preemia

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Laki 9a

Tööaeg

  • Täistööaeg
  • Osaline tööaeg
  • Paindlik tööaeg

Oskused

 Müük Stressi taluvus Koostöö ja partnerlus Suhtlemisoskus

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Davor Tamm
5037293
Nutiklaasi meeskond tegutseb innovaatiliste aknakilede ehk Nutikilede maaletoomise- ja tootmisega, müümise ja paigaldusega. Meie klientide hulka kuuluvad äri- ja erakliendid, riigiasutused. Nutikile läbipaistvust saab reguleerida on/off või dimmerlülitiga, nutitelefoni või seinalülitiga. Ettevõte sai alguse 2018. aasta oktoobris EBSi tudengiettevõtlusena.

Ettevõtte kodulehthttp://www.nutiklaas.ee