213
Arendusspetsialist
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Lääneranna Vallavalitsus

Tööülesanded

Töökoha põhieesmärgiks on Lääneranna valla arengustrateegia, arengukava ja teiste strateegiliste arengudokumentide koostamine või koostamise korraldamine. Kohalike ja rahvusvaheliste projektide koostamine, projektide juhtimine, aruannete koostamine koostöös vastava valdkonna spetsialistidega. Valla külade ja MTÜ-de arendustegevuse ning turismi valdkonna vallapoolne koordineerimine.

Peamised tööülesanded:
• algatab valla eesmärkide täitmiseks arendusprojekte ning koordineerib projektide elluviimisega seotud tegevusi, sh taotluste ja aruannete koostamine
• juhib jooksvalt arendusprojekte, sh. kogub, süstematiseerib ja analüüsib projektialast teavet
• koostab projektidega seotud hankedokumendid ja koordineerib hangete läbiviimist
• osaleb valla ettevõtluspoliitika kujundamises
• juhib turismi arendamist Lääneranna vallas
• koordineerib Lääneranna valla poolt eraldatavate toetuste, sh kaasava eelarve menetlemist, sh juhib hindamiskomisjoni tööd ning valmistab ette vajalikud materjalid

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik
  • EN, kõne: B2, kiri: B2

Muud nõuded

Ootused kandidaadile
• kõrgharidus
• varasem töökogemus
• teadmisi valdkonna õigusaktidest ja oskust neid rakendada
• kohaliku omavalitsuse toimimise põhimõtete tundmist
• oskust kasutada teenistuskohal vajalikke arvutiprogramme ja andmekogusid
• eesti keele valdamist kõrgtasemel ning ühe võõrkeele valdamist suhtlustasemel
• väga hea suhtlemisoskus ja selge eneseväljendusoskus, kohusetunne, tahe meeskonnatööks, sealhulgas oskus korraldada koostööd avalike huvide elluviimisel

Omalt poolt pakume

• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• enesetäiendus- ja koolitusvõimalusi
• tervise- ja spordikulude kompenseerimist, ametialaseid täiendkoolitusi
• puhkust 35 päeva, kaugtöö võimalust

Kandideerimise info

Kandideerimisavaldusele lisada: • CV • haridust tõendava dokumendi koopia • motivatsioonikiri enda rollist kohalikus omavalitsuses töötamiseks • palgasoov

Tähtaeg: 25.04.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Lihula, Pärnumaa, Eesti
    Pärnu maakond, Lääneranna vald, Lihula linn, Jaama tn 1

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Urmas Osila
56918606

Ettevõtte kodulehthttps://www.laanerannavald.ee