1093
AJALOO ja ühiskonnaõpetuse ÕPETAJA
Toila Gümnaasium

Tööülesanded

Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetamine põhikoolis ja gümnaasiumis

Nõudmised kandidaadile

Kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus, eesti keele oskus

Kasuks tuleb

eelnev töökogemus õpilastega

Omalt poolt pakume

  • Ida-Virumaa õpetajate palgakoefitsienti
  • haigushüvitist alates 2. päevast
  • paindlikku töögraafikut vaheaegadel
  • tööd sõbralikus kollektiivis looduskaunis ajaloolises keskkonnas
  • mentori tuge
  • ühisüritusi

Lisainformatsioon

Tööleasumine augustis 2024
BrutokuupalkBruto kuus  € 1820 - 2722

Lisahüved: Ida-Virumaa õpetajatele kehtestatud palgakoefitsent kvalifikatsiooninõuetele vastamise korral, haigushüvitis alates 2. päevast, sülearvuti tööandja poolt

Asukoht

    Ida-Virumaa, Eesti
    Lossiplatsi 3, Pühajõe, Toila vald

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Lastega töötamine Suhtlemisoskus Õppimisvõime Õpetamine Arvuti kasutamine Pingetaluvus Koostööoskus Eneseväljendusoskus ajaplaneerimisosakus

Keeled

  •  Eesti
Kontaktisik
Signe Ilmjärv
5281255
Toila Gümnaasium on hea materiaalse baasi ja hubase ning rahuliku töökeskkonnaga kool looduskaunis asukohas ajaloolise Toila Oru pargi ääres. Koolis õpib ca 260 õpilast. Koolis on head võimalused eneseteostuseks ja mitmekülgseks tegevuseks. Kooli iseloomustab sõbralik kollektiiv ja ühised ettevõtmised kolleegidega ning ühisüritused kogukonnaga.

Ettevõtte kodulehthttp://www.toila.edu.ee