4352
Vincent Holding OÜ
Müügi - ja turundusassistent

Ootused kandidaadile

Otsime müügi ja turundus assistenti meie kiiresti arenevas ettevõttes.

Ootame sinult:
Turunduskampaaniate korraldamine ja elluviimine.
Kampaaniaplaanide täitmine ja jälgimine.
Hea organiseerimisvõimet ja täpsust.
Müügitulemuste jälgimine.
Igakuine poodide kontoll 1-2 päeva kuust.
Hea arvutikasutusoskust (sh MS Office, Google workspace programmide tundmist).
Kliendisuhtluse haldamine ja klientidega suhtlemine.
Juhtimisprotsesside assisteerimine ja jooksvate küsimuste lahendamine.

Ootused kandidaadile:
Varasem kogemus assistendi töös on eeliseks.
Hea suhtlemisoskus ja eneseväljendusoskus nii eesti kui inglise keeles.
Huvi müügi ja turunduse valdkonna vastu ning soov õppida ja areneda.
Iseseisvus ja organiseerimisvõime.
Kohusetundlikkus ja täpsus.
Kasuks tuleb autojuhilubade olemasolu.

Tööülesannete kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded hõlmavad:

peamisteks ülesanneteks saavad olema müügijuhi igapäevaste ülesannete korraldamine, kohtumiste ja sündmuste koordineerimine, müügiraportite ja kampaania plaanide koostamine, suuremahuliste tootandmete tabelite täitmine ja kinnituste jälgimine ja analüüs.

Omalt poolt pakume

Väljakutseid pakkuvat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
Tööalast väljaõpet ja toetavat meeskonda.
Erinevaid arengu- ja koolitusvõimalusi.
Arengu- ja karjäärivõimalusi ettevõttesiseselt.
Konkurentsivõimelist töötasu ja lisahüvesid.
Kui tunned, et see töö võiks olla just Sinu jaoks, siis saada meile oma CV ja motivatsioonikiri aadressile info@vholding.ee ja palun lisada juurde 2 soovitajat.
BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1500

Asukoht

    Pärnu, Pärnumaa, Eesti
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 MS office Suhtlemisoskus Klienditeenindus Pingetaluvus meeskonnatöö Analüüsivõime MS Excel Kirjutamine Algatusvõimelisus õppimisvõime

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Rainer Eiland
Vincent Holding is a major sales and distribution company of different consumer products, that operates in Baltic State (Estonia, Latvia, Lithuania) and Finland.

With network of big international and national suppliers, we reach over 12m people across 4 countries.

Our Company is doing business in following distribution channels: major retail operators, drugstores, petrol stations, etc.

Our mission is to be innovative, to think out of the box and to offer high quality products and best service with reasonable price for all our clients and suppliers.

Ettevõtte kodulehthttp://www.vholding.ee