1684
Менеджер производства / Тootmisjuht
Neoqi AS
Neoqi AS
Neoqi AS

Neoqi AS

Описание работы / Töö kirjeldus

Открыта позиция менеджера на производство СПА капсул.

Обязанности:

• Эффективное планирование и управление ресурсами производства
• Ведение складского учета и закупки комплектующих материалов
• Контроль качества и отправки производимой продукции
• Фиксация, оптимизация и оцифровка процессов на производстве
• Подготовка документов для сертификаций
• Послепродажное обслуживание клиентов
• Контроль соблюдения норм техники безопасности
• Общие управленческие задачи

Avatud on juhi koht SPA kapslite tootmiseks.

Kohustused:

• Tootmisressursside tõhus planeerimine ja juhtimine
• Laoarvestuse pidamine ja komponentide ostmine
• Valmistatud toodete kvaliteedikontroll ja lähetamine
• Tootmisprotsesside salvestamine, optimeerimine ja digitaliseerimine
• Sertifitseerimiseks dokumentide koostamine
• Müügijärgne klienditeenindus
• Ohutusstandarditele vastavuse jälgimine
• Üldised juhtimisülesanded

Требования к кандидатам / Nõuded kandidaatidele

Необходимый опыт, компетенции и личные качества:

• Релевантный опыт работы на позициях менеджера производства
• Знание эстонского, английского и русского языков
• Техническое образование
• Наличие водительских прав категории В

Nõutav kogemus, pädevused ja isikuomadused:

• Vastav töökogemus tootmisjuhi ametikohtadel
• Eesti, inglise ja vene keele oskus
• Tehniline haridus
• B-kategooria juhilubade olemasolu

Мы предлагаем / Meie pakume

Условия и компенсационный пакет:

  • График 5/2, рабочий день с 8:00 до 16:30
  • Испытательный срок 4 месяца
  • Оплата формируется из окладной и бонусной части и согласуется индивидуально с кандидатом

Адрес производства Piirimäe 15, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa, Estonia

Tingimused ja hüvitise pakett:

• Graafik 5/2, tööpäev 8:00-16:30
• Katseaeg 4 kuud
• Tasu kujuneb palga- ja preemiaosadest ning lepitakse kandidaadiga kokku individuaalselt

Tootmisaadress Piirimäe 15, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa, Eesti
BrutokuupalkBruto kuus  € 2500 - 3800

Lisahüved: Оплата формируется из окладной и бонусной части и согласуется индивидуально с кандидатом / Tasu kujuneb palga- ja preemiaosadest ning lepitakse kandidaadiga kokku individuaalselt

Asukoht

    Harjumaa, Eesti
    Piirimäe 15, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa, Eesti

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 Bitrix24

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
  •  Vene
Kontaktisik
Daria Markova
+37257859005
2001. aastal Eestis asutatud NeoQi AS tegeleb kehahooldusseadmete tootmisega. Valmistatakse hüdromassaaži vanne ja SPA kookoneid - sauna- ja veeprotseduuride võtmiseks mõeldud SPA seadmed.

Ettevõtte kodulehthttp://www.neoqi.com