209
Tsirguliina Kooli direktor
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Valga Vallavalitsus

Tööülesanded

Direktori ülesandeks on vastutada Tsirguliina Kooli (Nooruse 1, Tsirguliina alevik, Valga vald) õppe- ja kasvatustegevuse korralduse ja tulemuslikkuse, üldseisundi ning rahaliste vahendite õiguspärase ja otstarbeka kasutamise eest.

Haridustase

magister

Nõutud keeleoskus

  • EN, kõne: B2, kiri: B2
  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik

Muud nõuded

Ootused kandidaadile:
• magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
• eesti keele oskus vastavalt keeleseadusele;
• juhtimiskompetentside olemasolu;
• väga hea pingetaluvus;
• otsustus- ja algatusvõime.

Kasuks tuleb:
• võõrkeele oskus.

Omalt poolt pakume

• Võimalust eneseteostamiseks;
• 56 päeva puhkust;
• toetavat meeskonda;
• täienduskoolituste võimalusi.

Kandideerimise info

Kandideerimiseks palume esitada hiljemalt 21. maiks 2024 e-posti aadressile valga@valga.ee või Valga Vallavalitsusse Puiestee 8, Valga linn, Valga vald järgmised dokumendid: • kirjalik sooviavaldus kandideerimiseks, mis sisaldab motivatsiooni ametikohale asumiseks ja soovitava töötasu suurust; • elulookirjeldus; • visioon kooli juhtimiseks ning selle rakendamise plaan (kuni kaks lk); • karistusregistri väljavõte; • kirjalik nõusolek kandidaadi taustakontrolliks; • haridust tõendavate dokumentide koopia. Täiendav informatsioon: asevallavanem Maarja Mägi, tel 5865 5922, e-post maarja.magi@valga.ee.

Tähtaeg: 21.05.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Valgamaa, Eesti
    Valga maakond, Valga vald, Tsirguliina alevik, Nooruse tn 1

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Heldi Kaares
5348 9118

Ettevõtte kodulehthttp://www.valga.ee/