174
DISAINER
Agentuur La Ecwador OÜ
DISAINER

Tööülesanded

  • Kujunduskontseptsioonide väljatöötamine ja vormistamine
  • Trüki- ja digimeedia kujundustööde teostamine
  • Trükiettevalmistus

Nõudmised kandidaadile

  • Valdad hästi kõiki Adobe programme ja sulle pole võõras HTML5
  • Väga head stiilitaju ning tahet olla reklaamimaailma tipptegija
  • Meeskonnatöö oskus
  • Täpsus, sihikindlus ja vastutustundlikkus

Kasuks tuleb

  • Eelnev kogemus reklaamiagentuuris
  • Joonistamise oskus
  • Teadmised digireklaamist

Omalt poolt pakume

  • Suurt eneseteostuse võimalust, saad vabaduse ja vastutuse
  • Erialast täiendõpet ja koolitusi, toetame sinu arengut
  • Töötad oma ala professionaalidega
  • Meie juures saad kujundada Circle K, Tallinna Vesi, K-Rauta, Itella Eesti, Nõo Lihatööstuse, Koduekstra, Büroomaailma, Saaremaa Piimatööstuse ja veel paljude teiste mainekate ettevõtete turundusmaterjale
  • Maksame head põhipalka ja boonuseid vastavalt tulemustele
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Harjumaa, Eesti
    Merivälja tee 40
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Täistööaeg

Oskused

 täpsus ja korrektsus trükiettevalmistuse oskus meeskonnatöö oskus

Keeled

  •  Inglise
  •  Eesti
Kontaktisik
Heily Aavik

Agentuur La Ecwador on väärika, 25-aastase ajalooga nutikas loovagentuur. Meie missiooniks on olla kliendile tugev strateegiline äripartner ning pakkuda professionaalseid turundustegevusi. Seega oleme kombinatsioon traditsioonilisest reklaamiagentuurist ning strateegidest, mis on ajas kohanenud täpselt turu vajaduste järgi. Tegutseme igapäevaselt koos oma klientidega ühise eesmärgi nimel – edendada meie klientide äri. Nende edu on ka meie edu. Oma tegemistes oleme vastutustundlikud ning ootame igalt päevalt uusi väljakutseid. Tänases La Ecwadori meeskonnas segunevad nooruslik entusiasm, tegutsemisrõõm ja teadmistejanu pikaajalise kogemuse ja intellektuaalsusega. Meil on oma käekiri, oskus siduda strateegiline suundumus ning äriline mõtlemine loovusega.

Ettevõtte kodulehthttps://laecwador.ee/tule-s2ra/