1734
Testija / Тестировщик
INTERCONNECT PRODUCT ASSEMBLY AS

Tööülesanded / Трудовые задачи

  • Еlektrikilpide ja juhtpaneelide testimine
  • Тестирование электрощитов и панелей управления

Nõudmised kandidaadile / Требования к кандидату

  • Haridus elektromehhaanika valdkonnas
  • Oskused elektriliste ja mehaaniliste käsitööriistade kasutamisel
  • Täpsus ja korrektsus töö teostamisel
  • Tehniline taiplikkus ja oskus lugeda tehnilist dokumentatsiooni

  • Образование в сфере электомеханики
  • Навыки обращения с электрическими и механическими ручными инструментами
  • Точность и правильность выполнения работы
  • Техническая смекалка и умение читать техническую документацию

Kasuks tuleb / Вам пригодится

  • Töökogemus sarnases tootmisettevõttes
  • Hea keskendumisvõime

  • Опыт работы в подобном производственном предприятии
  • Хорошая способность сосредоточится

Omalt poolt pakume / Мы предлагаем

Pakume Sulle kindlat töökohta enam kui 20- aastase ajalooga ettevõttes, kus on hooliv töökeskkond ja toetav ning sõbralik kollektiiv. Võimaldame tööalaseid täiendkoolitusi ning väljakutseid pakkuvaid arenguvõimalusi. Meie motivatsioonipaketis on muuhulgas toetused perekondlike sündmuste puhul, tasuta lõunasupp ja mitmekülgne valik tervist toetavatest tegevustest ja toredatest ühisüritustest. Meil on avatud ning läbipaistev juhtimiskultuur ning kaasaegsed töötingimused. IPA on tunnustatud Tööinspektsiooni poolt Hea Töökeskkonna auhinnaga ning omab märgiseid "Austame erinevusi" ja "Tervist edendav töökoht"
Meil on muuhulgas:
  • Stabiilne ja usaldusväärne töökoht
  • Transport
  • Tasuta supp lõunaks ja muu toitlustus soodsalt
  • Tööriided ja -jalanõud
  • Spordikompensatsioon

Мы предлагаем вам надежную работу в компании с более чем 20-летней историей, заботливую рабочую атмосферу и дружный коллектив. Мы предлагаем профессиональное обучение и перспективные возможности для развития. Наш поощрительный пакет включает в себя, помимо прочего, льготы на семейные праздники, бесплатный обед, а также широкий спектр оздоровительных мероприятий и веселых общественных событий. У нас открытая и прозрачная культура управления и современные условия труда. IPA была отмечена трудовой инспекцией наградой "Хорошая рабочая среда" и имеет знаки отличия "Уважение различий" и "Рабочее место, способствующее сохранению здоровья".
Среди прочего:
  • Стабильное надёжное рабочее место
  • Развозка
  • Бесплатный суп на обед
  • Рабочая одежда и обувь
  • Компенсация за спорт
  • Приятные совместные мероприятия
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1525 - 1825

Дополнительная информация: Katseajal 1225 eur põhitasu + kuni 300 eur lisatasu

Место работы

    Tallinn, Harjumaa, Эстония
    Läike tee 5, Peetri

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Эстонский
  •  Русский
Контактное лицо
Jelena Kuzin
+372 659 3390
Interconnect Product Assembly AS on 1999. aastal asutatud eraettevõte, mis tegeleb elektromehhaaniliste lahenduste tootmisega, alustades lihtsatest kaablikimpudest ja lõpetades keerukate täisfunktsionaalsete koostetega. IPA AS-i teenuste valikus on projekteerimine, prototüüpimine, seeriatootmine, tarne- ja hankeahela juhtimine. Meie ettevõttes töötab rohkem kui 240 oma ala spetsialisti, peame lugu pikaajalistest ja stabiilsetest töösuhetest.

Interconnect Product Assembly AS - это частная компания, основанная в 1999 году,
которая занимается производством электромеханических решений, начиная от простых кабельных жгутов и заканчивая сложными полнофункциональными изделиями. В спектр услуг IPA AS входит проектирование, изготовление прототипов, серийное производство, управление цепочкой поставок. В нашей компании работает более 240 специалистов своего дела, мы уважаем долгосрочные и стабильные рабочие отношения.

Вебсайт компанииhttp://www.ipa.ee

Похожие объявления о вакансиях

Külmatehnik-elektrik
Aktsiaselts Tallinna Linnatransport
Tallinn
€ 2200 – 2200
Срок: 30.06.2024
Andmehalduse spetsialist
Bauhof Group AS
Tallinn

Срок: 12.07.2024
Tootejuht
Circle K Eesti AS
Tallinn

Срок: 01.07.2024